Tesettür giyimde Gamze Polat Özkul şıklığı

Tesettür giyimde Gamze Polat Özkul şıklığı
Tesettür giyim modasında söz sahibi olan markalar, farklı stillere ve zevklere hitap eden eşsiz tasarımlarıyla hanımların şıklık beklentisini karşılıyor. Bu tasarımlar arasında en çok dikkat çekenler arasında Gamze Polat imzasını taşıyan modeller de mevcut. Çok sayıda farklı tasarımı hanımların gardırobuna kazandıran ve tasarımlarında özellikle desenleri ustalıkla kullanan marka artık aranan markalar arasında yer alıyor.

Abiye elbise modelleri ile her yıl tesettür abiye modasına yön veren Gamze Polat markasının tasarımlarında bazı karakteristik özellikler bulunuyor. Modaya hakim olan hanımlar bir tasarıma baktıklarında markasını kolaylıkla tahmin edebiliyor. İşte bu durum markaların tasarımlarına yansıyan karakteristik özelliklerden kaynaklanıyor. Peki, bu markanın özelliklerinin neler olduğunu merak ediyor musunuz?

Gamze Polat Özkul Tasarımlarda Göze Çarpan Detaylar

Öncelikle markanın rakiplerinden farklı olarak desenli kumaş kullanmaktan asla çekinmediği dikkat çekiyor. Üstelik oldukça iddialı desenlerle birbirinden şık tasarımlar hazırlayabiliyor. Bu yönüyle desen sevenlerin rotasını Gamze Özkul modellerine yöneltmesi de kaçınılmaz oluyor. Dikkat çeken bir diğer karakteristik özellik ise tasarımlarda bele vurgu yapması oluyor.

Hanımların çok daha zarif görünmesini sağlayan ve ince bel hatlarına burgu yapan Gamze Özkul bu vurguyu kimi zaman bel bölümüne kazandırdığı işlemelerle kimi zaman da şık kemerlerle yapıyor. Bazen de elbise modellerinde yer alan süslemeleri bel bölümünde yoğunlaştırıyor. Bu sayede bele vurgu yaparak zarafeti ikiye katlıyor.

Markanın saten kumaşa da fazlasıyla yer verdiğini söyleyebiliriz. Parlak kumaşlar abiye elbiselerde her daim bambaşka bir görünüm kazanır. Zira Gamze Polat markasının tasarımlarının karakteristik özelliklerinden biri de her koleksiyonda mutlaka saten gibi parlak kumaşlara yer veriyor olmasıdır. Ayrıca yılın trendleri de muhakkak koleksiyonda kullanılıyor.

2018 Gamze Polat Özkul Abiye Elbiseleri

Örneğin içinde bulunduğumuz yıl püsküller ve işlemeler trend oldu. Hemen 2018 Gamze Özkul koleksiyonunda yer alan parçalara baktığınıza bu iki detayın da elbiselerde kullanıldığını görebilirsiniz. Markanın yeni elbise modellerine adresine tıklayarak da ulaşabilirsiniz. Bu adres üzerinden en seçkin markaların en yeni kreasyonlarını görüntülemeniz mümkün oluyor. Üstelik beğendiğiniz modelleri hemen satın alabilirsiniz.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.