Trabzon TÜRKAV: Milletin irade ve temsilini TBMM anlamlandırmıştır

Trabzon TÜRKAV: Milletin irade ve temsilini TBMM anlamlandırmıştır
Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı(TÜRKAV) Trabzon Şube Başkanı Kenan Kuru23 Nisan Ulusan Egemenlik ve Çocuk Bayramı” dolayısıyla yazısı bir basın açıklaması yaptı. Kuru’nun açıklaması şu şekilde:
            
23 Nisan, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Milletçe idrak etmekteyiz. Milletin hizmetinde olan Kamu Çalışanları olarak ifade etmekteyiz ki; Milletin iradesi ve Milletin temsilini TBMM anlamlandırmıştır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet etme yönetimini benimsemiş olan Türk Milleti, 24 Haziran 2018 tarihinde egemenliğini millet adına kullanacaktır. Tarafsız olmadan bu egemenliğinin anlamı olan yeni bir yönetim varlığı ile kutlamanın arifesinde 23 Nisan’ı kutlamaktayız…
 
 Kamu Çalışanlarının temsili olan TÜRKAV, Millet egemenliğine yürekten inanmaktadır. Millet egemenliğine olan inançla hizmetinde olduğu görevleri, millet gerçeğine inanmayı ve millete hizmet etme gerçeğiyle bir kez daha ifade etmektedir.

TÜRKAV, hizmetinde olunan millet gerçeğini önemli görmektedir.

TÜRKAV, Egemenliğin millete ait olduğunun unutulmaması gerektiğine dikkatleri çekmektedir.

TÜRKAV, Yasama ve yürütme ile Millete hizmet sunulmasında, toprak bütünlüğünü, milletin birliğini, kültürünü ve gelişmesini gelecek nesillere tarihi hakikatlerle övünülecek geçmiş bırakılmasını önemli görmektedir. Çocuklarımızla Bayram olarak kutladığımız 23 Nisan, Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılmasının önemi ve anlamlanması da olmaktadır.”

Kutlu olsun.
         
Kenan KURU
Trabzon TÜRKAV Başkanı
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
CEMAL KIR 11 ay önce
yapmış olduğunuz değerlendirmelere canı yürekten katılıyourm sağolun varolun,
CEMAL KIR 11 ay önce
yapmış olduğunuz değerlendirmelere canı yürekten katılıyourm sağolun varolun,