TÜRKAV’ dan, Asırlık Kamu Çalışanını Duygulandıran Çiçek

TÜRKAV’ dan, Asırlık Kamu Çalışanını Duygulandıran Çiçek
Trabzon TÜRKAV Başkanı Kenan Kuru, Başkan Yardımcıları Eyüp Yılmaz, Firuzan Turan, Dr. Hasan Eraydın, asırlık eğitimci/yazar Selahattin Yılmaz’ı ziyaret etti.

Kamu Çalışanlarının görev ve sorumluluğunu yerine getiren ve emekli olan asırlık çınar Selahattin Yılmaz’ a yapılan ziyarette TÜRKAV adına Başkan Yardımcısı (Öğretmen) Firuzan Turan tarafından takdim edilen çiçek Yılmaz’ ı duygulandırdı.

Emekli Öğretmen Yılmaz, geçmişten günümüze Kamu Hizmetlerine tarihi değerlendirme yaparak kamunun öneminden çokça bahsetmesi ve eski bir Köy Enstitüsü mezunu olması ayrıca geçmişe ışık oldu.  Öğretmen/Yazar olan Selahattin hoca yazdığı kitaplarından imzalayarak TÜRKAV Yönetim Kurulu üyelerine takdim etti.

Kamu Çalışanlarının ülkenin her alanında görev ve sorumluluğu olmaktadır diyerek,  "TÜRKAV olarak çok hayatı bir sorumluluk yerine getirmektesiniz" değerlendirmeleriyle kamuya dikkat çekti. TGC Başkan Yardımcısı Nevzat Yılmaz’ ın da babası olan asırlık çınara uzun ömür diliyoruz.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.