Uzun Ahmet yakalandı

Uzun Ahmet yakalandı
Polatlı ilçesinde “Mafya babası Uzun Ahmet” lakabı ile tanınan ve adı açıklanmayan suç örgütü lideri ve onunla faaliyet gösteren kişilerle, yine Polatlı ve Haymana'da “Çınarlar” diye bilinen gruba yönelik yaklaşık 10 ay süren teknik ve fiziki takip yaptı...

Polatlı ilçesinde “Mafya babası Uzun Ahmet” lakabı ile tanınan ve adı açıklanmayan suç örgütü lideri ve onunla faaliyet gösteren kişilerle, yine Polatlı ve Haymana'da “Çınarlar” diye bilinen gruba yönelik yaklaşık 10 ay süren teknik ve fiziki takip yaptı.

RUHSATSIZ 10 TABANCA, 5 TÜFEK

Elde edilen delillerle birlikte operasyon kararı alan Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şafak vakti Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Özel Harekât timlerinin de katılımı ile 27 ayrı adrese eş zamanlı baskın düzenledi.

200 polisin kaldığı eş zamanlı operasyonda, silahlı suç örgütü lideri ve üyelerinin aralarında bulunduğu toplam 17 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin iş yerleri, evleri ve araçlarında yapılan aramalarda ruhsatsız 10 tabanca, 5 tüfek ile bu silahlara ait çok sayıda mermi ele geçirildi.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.