Yavuz Selim Demirağ'a Alçakça Saldırı

Yavuz Selim Demirağ'a Alçakça Saldırı
Türkiyem TV program yapımcısı ve Yeniçağ Gazetesi yazarı Yavuz Selim Demirağ kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğradı, sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Polis failleri araştırıyor

GATA'ya kaldırıldığı bilgisi paylaşıldı. Durumu ciddiyetini korumaya devam ediyor

Kızından aldığımız bilgilere göre 7 kişi beyzbol sopalarıyla evinin önünde içeri girerken saldırdı, araç plakası çalıntı çıktı, kafasına ve boynuna sopalarla saldırdılar.

Yeniçağ Gazetesi Murat Ağırel'in paylaşımı ise şu şekilde:

"Bugün Türkiyem TV’de beraber program yaptık Yavuz Selim Demirağ ile birlikte.Program çıkışı evine bıraktım.Sahte plakalı doblo markalı araç ile bizi takip etmişler .Sonrasında ben vedalaşıp ayrıldıktan 2-3 dakika sonra Yavuz ağabeye saldırmış alçaklar. Gata da yoğun bakımda .."Murat Ağırel olayı Twitetr sayfasında şu şekilde anlattı:

 
AHMET ÇELİK'İN AÇIKLAMASI

 

Yaşanan hain saldırıya ilişkin Yeniçağ Gazetesi İmtiyaz Sahibi İYİ Parti Milletvekili Ahmet Çelik’ten çok sert bir açıklama geldi.

İşte Ahmet Çelik’in o açıklaması:

“Yeniçağ gazetesine yapılan alçak saldırılara bugün bir yenisi daha eklenmiştir. Gazetemizin cesur, korkusuz ve mert kalemi Yavuz Selim Demirağ kardeşim, Türkiyem TV’de yapmış olduğu program sonrasında evine girdiği sırada alçak bir saldırıya maruz kalmıştır.

Öncelikle Yavuz Selim Demirağ’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Sağlık durumunu yakından takip ediyoruz, inşallah eskisinden daha güçlü bir şekilde tekrar aramıza dönecek ve yazılarına kaldığı yerden devam edecek.

Bu saldırıyı kabul edebilmemiz, sineye çekebilmemiz mümkün değildir. Demirağ’a yapılan saldırı Yeniçağ’a yapılmıştır.

Bu olayı gerçekleştirenleri ve onlara talimat verenleri teker teker ortaya çıkaracağız.

Bu alçak saldırıyı yapanlar, organize edenler bu işin hesabını verecekler.

Yapılan bu alçaklığın en yakın takipçisi olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Durdu Evgötüren3 ay önce
sayın demirağ’a yapılan bu kalleşçe saldırıyı şiddetle kınıyorum.bu haydutların derhal tespit edilip adalet önüne( tabi kaldıysa) çıkarılıp, gereğinin yapılmasıdır.çok geçmiş oldun. inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.