Yeni partinin lideri kim olacak? Flaş iddia!

Yeni partinin lideri kim olacak? Flaş iddia!
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski başbakanlardan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve eski bakanlardan Ali Babacan’ın parti kuracağı yönündeki iddialar yüksek sesle dile getiriliyor.

Söz konusu iddialar şu ana dek yalanlanmazken Yeniçağ gazetesi yazarı Arslan Bulut çok konuşulacak bir iddiada bulundu.

“MACRON GİBİ GENÇ BİR İŞ ADAMI”

Yeni bir parti kurma hazırlığı olduğunu kaydeden Bulut, “Şimdilerde yeni parti hazırlıkları var. Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ile olmayacağını, onları dışarıdan destekleyenler de biliyor. Bu sebeple “Macron gibi” genç bir iş adamını lider çıkaracakları söyleniyor! ” ifadelerini kullandı.
 
Yeniçağ gazetesi yazarı Arslan Bulut’un söz konusu yazısının ilgili bölümü şu şekilde:

"Şimdilerde yeni parti hazırlıkları var. Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan ile olmayacağını, onları dışarıdan destekleyenler de biliyor. Bu sebeple “Macron gibi” genç bir iş adamını lider çıkaracakları söyleniyor!

Buna karşılık merkez sağda, tabandan gelen yerli ve millî bir “çoban ateşi” hareketi var. Harekete Rıfat Serdaroğlu ağabeylik yapıyor ama siyasette başarılı olmanın yolunun gençlerin dinamizmi ile mümkün olabileceğini onlar da biliyor…"

Öte yandan Bulut'un bu ifadeleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "ülkeyi şirket gibi yöneteceğiz" sözlerini hatırlattı.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.