İDOB'tan, 'Şehir-Orman' örnek sosyal sorumluluk projesi

İDOB'tan, 'Şehir-Orman' örnek sosyal sorumluluk projesi
Şehir-Orman, topluluğun yönetmeni ve koreografı Beyhan Murphy tarafından, herkesin yakından tanıdığı Orman Kitabı (Jungle Book) adlı kitabın özgün bir eser haline getirilmiş ve sahneye uyarlanmış halidir. Modern dans-drama” olarak tasarlanan Şehir-Orman’da, bir gencin şehir günlüğü ile beraber, toplumu yakından ilgilendiren gençlik ve çevre sorunlarına hem eğlenceli hem de düşündürücü bir bakış açısıyla yaklaşılıyor.

Athena ve Manga gruplarının, bu oyun için özel olarak yazdıkları birer parça ile katkıda bulundukları eserin müzikleri Rahman Altın’a ait.

Deneyimli haberciler Mirgün Cabas ve Çiğdem Anad Şehir-Orman TV nin habercileri olarak farklı bir televizyonculuk yapıyorlar!

Birkaç sezondur İstanbul seyircisi ve okulları ile buluşan Şehir-Orman, daha çok orta öğrenim yaşındaki gençler için tasarlandı ancak aynı zamanda 7'den 70'e herkese hitap ediyor.

Projenin kurgusu ve koreografisi Beyhan Murphy’e, müziği Rahman Altın’a, dekor tasarımı Tuncay Kalyon ve Behçet Malikler’e, kostüm tasarımları Serdar Başbuğ’a, ışık tasarımı Kerem Çetinel’e, libretto danışmanlığı ise Alpaslan Karaduman’a ait.Temsiller:

24 Ocak 20:00 / 28 Ocak 16:00 / 4 Şubat 16:00 / 18 Şubat 16:00
 
Fulya Sanat Merkezi
 
 
Biletler:


www.dobgm.gov.tr
www.biletiva.com
Süreyya Operası ve Fulya Sanat Merkezi Gişeleri


 
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.