Türkiye'nin sıradışı yazarı artık Avrupa'da

Türkiye'nin sıradışı yazarı artık Avrupa'da
Son dönemlerde Türkiye'de sıradışı yazar lakabı ile adından sıkça söz ettiren ve kişisel gelişim üzerine kitapları yayınlanan araştırmacı ve Gazeteci yazar Cesur Timur Avrupa'ya taşınarak bundan sonraki hayatına orada devam edecek.

Sokak Kitapları Yayınevi tarafından yayınlanan gazeteci Timur'un yazdığı “Sen Dünya'nın neresindesin” isimli kitabı ile bir dönem de Türkiye'deki kitap fuarlarının gözde isimlerinden biri haline gelmişti.

Edindiğimiz bilgilere göre Gazeteci Cesur Timur Avrupa'da yaşayan gurbetçi Türklere yönelik daha çok bilgilendirme amaçlı yeni bir medya şirketi açacağı ve bundan sonraki çalışmalarını da bu yönde yapacağı öğrenildi.

Gazeteci Timur Avrupa'da ilk etapta internet yayıncılığı üzerinden yapacağı yayınların Türkçe olacağı ve daha sonra ise bu çalışmalarını öncelikle Almanca, İngilizce, Fransızca, ve Rusça olmak üzere birçok dilde de faaliyetlerini sürdüreceği öğrenildi.

Medyada bir birinden başarılı haberlere imza atan Timur; Türkiye'de zaman zaman kaşılaştığı kişisel ve mesleki sorunlardan dolayı Avrupa'ya taşınma kararı aldı.

 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.