Gökçe Bahadır’ın sahne performansı

Gökçe Bahadır’ın sahne performansı
İstanbul’un en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM, VOGUE Türkiye Moda Günleri kapsamında gerçekleştirilen VOGUE Fall Escape Parti’sine ev sahipliği yaptı. Moda ve cemiyet dünyasının katılımıyla gerçekleşen partide konuklar Aykut Gürel & Friends’in performasıyla keyifli anlar yaşarken gecenin sürprizi ise ünlü oyuncu Gökçe Bahadır’ın performansı oldu. Bahadır, oyunculukta olduğu gibi sahnedeki harika performansıyla da davetlilerinden tam not aldı. Partiye katılan isimler arasında Gökçe Bahadır’ın yanı sıra, Şirin Ediger, Şansım Adalı, Nergis Kumbasar, Mine Kalpakçıoğlu, Elif Edes, Gizem Girav, Özge Sayman ve Almila Ada da vardı.


Moda’nın kalbi Emaar’da atıyor!

Emaar AVM, VOGUE Türkiye Moda Günleri kapsamında bir de defileye ev sahipliği yapacak. 20 Ekim Cumartesi Vakko ve Galeries Lafayette’in Sonbahar-Kış kreasyonlarını tanıtacağı defilenin de sürpriz bir konuğu olacak. Ünlü manken ve sunucu Tülin Şahin, Galeries Lafayette için podyumda boy gösterecek.

İstanbul’un en lüks alışveriş merkezi olan Emaar AVM’deki birçok marka, çeşitli aktivite ve indirimlerle Ekim sonuna kadar VOGUE Türkiye Moda Günleri’ne dahil olacak.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.