Pırlantada Kalitenin Adresi

Pırlantada Kalitenin Adresi
 Dünyadaki en değerli maden olan pırlantadan yapılan takılar da eşsiz olmaktadır. Pırlanta sektöründe en eskilerden biri olan firma, İstanbul'da kalitenin ve güvenin adresi olmaya devam ediyor. Firma, sitesi sayesinde satışa sunduğu birbirinden güzel pırlanta çeşitlerini, sertifika ve garanti belgesi ile ülkenin her bölgesine ulaştırmaktadır. Firma dünyanın en büyük pırlanta kesimi yapan ülkelerinden pırlanta temin ettiği için müşterilerine de çok daha uygun fiyatlarla satışını yapmaktadır.

Firmanın Hizmetleri Nelerdir?

Firma sadece internet üzerinden satış yaptığı için (mağaza gideri gibi masrafları olmadığından), sektördeki diğer firmalardan çok daha kaliteli ürünleri, çok daha ucuza sunmaktadır. Firmanın sitesinde sunulan ürünler, % 60'lara varan indirimlerle ve kampanyalarla müşterileri ile buluşmaktadır. Firmanın yurt dışından temin ettiği pırlantalar, kapalı çarşının en kaliteli ve deneyimli ustaları tarafından şekillenmektedir. Firma ayrıca ürün çeşitliliği konusunda da sektörde en fazla çeşitliliğe sahiptir ve satışa sunduğu ürünler başka bir mağaza da bulunmamaktadır.

Firmanın Ürünleri

Firma, yüzük bölümünde; pırlanta tek taş, tamtur, baget, fantazi, safir, yakut, zümrüt ve beştaş yüzük çeşitlerini sitesinde bulunduruyor. Kolye bölümünde; pırlanta baget, tek taş, yakut, safir, fantezi ve trend kolye çeşitleri bulunan firmanın ayrıca, pırlanta küpe, pırlanta bileklik, gerdanlık ve elmas ürünleri (yüzük, kolye, küpe ve bileklik çeşitleri) de bulunmaktadır.

Diğer Hususlar

Firmanın tüm ürünleri ücretsiz ve sigortalı kargo sistemi ile en kısa sürede müşterilerine ulaştırılmaktadır. Firma, sitesinde yayınladığı yüzük ölçüsü hesaplama sistemi ile müşterilerini parmaklarına birebir uyan yüzükleri göndermektedir. Firmanın ürünleri özel şık paketlerinde müşterilerine ulaşmaktadır. Firma ürünlerinin 7 gün içinde iadesini de müşterilerinin kaybı olmadan ve ücretsiz gönderi ile yapmaktadır. Özellikle parmağa uymayan veya özel ayar istenen durumlarda firma, ücretsiz olarak ürünlerinin ayar ve bakımlarını yapmaktadır.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.