Ağıralioğlu: Tayyip Bey FETÖ’cüler gibi davranıyor

Ağıralioğlu: Tayyip Bey FETÖ’cüler gibi davranıyor
Erdoğan, Akşener için, “Dur bakalım, şu anda senin iyi günlerin. Asıl fatura sana kesilecek…” demişti.

KRT'ye konuşan İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ağıroğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Erdoğan’ın bildiklerini ilgili mercilere vermediğini belirterek bunun ‘FETÖ’cü davranışı’ olduğunu ifade etti.

“BİLDİKLERİNİ İLGİLİ MERCİLERE VERMEMEK SUÇTUR”

Ağıralioğlu şöyle konuştu: Devleti yönetenler miting meydanlarında iftira atarak siyaset yapmaz. Varsa bir bilgi beyefendinin elinde gereğini yapsın. Bu kadar zamandır siyaset yapıyoruz. 5 milyon oy aldık. Parlementoda 39 kişilik bir grubumuz var. Her seçimden bir hafta önce, üç gün önce, beş gün önce, ‘ben var ya neler biliyorum’ cümlesi kurularak devlet yönetilir mi? Bilen bildiğiyle ilgili mercilere gider. Süleyman Soylu bir taraftan Tayyip Bey bir taraftan ‘bizim bildiklerimiz var ya’ cümleleri kuruyor. Bildiklerini devletin ilgili mercilerine vermemek suçtur… Tayyip Bey Fetöcülere böyle yapıyorlar diye kızdı. Tayyip Bey Fetöcülere kızdıklarını yapmaya başladıysa beyefendi kendini gözden geçirsin”
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.