AKP'li başkandan "hırsız" tepkisi: İspatlayamazsanız namussuzsunuz, şerefsizsiniz!

AKP'li başkandan "hırsız" tepkisi: İspatlayamazsanız namussuzsunuz, şerefsizsiniz!
AKP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, AKP Battalgazi Belediye Adayı Osman Güder, AKP Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Mehmet Çınar, AKP İl Başkanı İhsan Koca, AKP milletvekilleri Öznur Çalık ve Bülent Tüfenkci’nin katılım sağladığı Yeşiltepe seçim ofisi açılışına katıldı.

“ETRAFININ HEPSİ HIRSIZ”

Selahattin Gürkan’ın konuşmaya başladığı sırada bir vatandaşın “Hırsızlarla durma Başkanım, etrafının hepsi hırsız” demesi üzerine Gürkan’ın “Biz toplantıyı yapalım” demesi de birkaç vatandaşın protestosuna engel olmadı. Gürkan’ın “Gelin gelin, gözünüzü yiyeyim, gel yanıma gel” demesinden sonra protesto eden vatandaşın Gürkan’ın yanına gelmesi de olayları bitirmedi.

“İSPAT EDEMEZSİNİZ NAMUSSUZSUNUZ, ŞEREFSİZSİNİZ”

Selahattin Gürkan’ın konuşmasından sonra AKP İl Başkanı İhsan Koca’nın konuşması ise başka bir tartışmaya neden oldu. İhsan Koca, “Böyle güzel bir toplantının isticamını iki arkadaşımızın, kardeşimizin kafasını bulandıranlara bir şey söylemek istiyorum. Ben o arkadaşlarımıza bir şey demiyorum. Onlar inandıkları için öyle söylüyorlar” diye konuşurken “Çalmadınız mı” diye bağırarak tepki veren aynı vatandaşlara İhsan Koca ise “Bir kuruş çaldığımız ispat edersen haklısın. Ama sana değil, sana söyleyenlere söylüyorum, ispat edemezseniz namussuzsunuz, şerefsizsiniz. Öyle uzaktan konuşmayla olmaz. Eğer iddiası olan varsa ispat eder. İspat edemeyenler namussuzdur, şerefsizdir, alçaktır” dedi.

 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.