Akşener, CHP ve HDP İle Partisinin Yan Yana Getirilmesine Tepki Gösterdi: Çirkin, Ayıp

Akşener, CHP ve HDP İle Partisinin Yan Yana Getirilmesine Tepki Gösterdi: Çirkin, Ayıp

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Çankırı'da partisinin Namık Kemal Parıltılı Sokak'taki il başkanlığının açılışını yaptı.

Akşner, partisini CHP ve HDP ile yan yana getirmeye çalışanlara "çirkin, saygısız ve ayıp" sözleriyle yüklendi.

"SAYGIYLA KARŞILIYORUM"

Parti binası önünde vatandaşlara hitap eden Akşener, daha sonra binanın açılışını gerçekleştirdi. Açılışın ardından parti binasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akşener, soğuk havaya rağmen coşkuyla karşılandığını söyledi.

Bir gazetecinin, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili açıklamasını nasıl değerlendirdiği sorusu üzerine Akşener, Bahçeli ve Erdoğan'ın iş birliği yapmasını saygıyla karşıladığını söyledi.

"ÇİRKİN, SAYGISIZ VE AYIP"

İyi Parti'yi CHP ve HDP ile yan yana getirme çabasını "çirkin, saygısız ve ayıp" bulduğunu belirten Akşener, "Bugüne kadar İyi Parti Genel Başkanı olarak benim ağzımdan bir siyasi partinin aldığı karara yönelik akıl fikir verecek bir cümle çıkmadı. Sayın Bahçeli bize akıl verme mevkii de değil. Dolayısıyla o bir karar vermiştir ona saygı duyuyoruz. Bizim ne yapacağımıza başkası karışamaz." dedi.

 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.