Aydın’ı Meral Akşener heyecanı sardı

Aydın’ı Meral Akşener heyecanı sardı
15 İlçede kuruluşunu tamamlayan İYİ Parti Aydın İl Başkanlığı 1.Olağan Kongre takvimi işlemeye başlarken 10 Şubat 2018 Cumartesi günü Aydın İl Başkanlığı ve Efeler İlçe Teşkilatı binasının açılışı için Aydın’a gelecek olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener heyecanı sardı.

1.Olağan Kongre sürecine 4 Şubat günü Kuşadası ilçesi ile start veren İYİ Parti Aydın İl Teşkilatı kuruluşunu tamamladığı 15 ilçede seçimli kongrelerini gerçekleştirmeye başlayacak.5-11 Şubat haftasında yoğun bir seçim maratonuna başlayacak olan İYİ Parti Aydın İl Teşkilatı 10 Şubat günü İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’i ağırlamanın gururunu yaşayacak.

Konuyla ilgili bir basın açıklaması yapan İYİ Parti Aydın Kurucu İl Başkanı Recep Taner, ”Hem 1.Olağan kongrelerin hem de Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Aydınımız da ağırlayacak olmanın verdiği heyecanı yaşıyoruz. İyi Parti teşkilatlarında görevli bütün arkadaşlarımız büyük bir özveri ile çalışmalarına devam ediyorlar. Önümüzdeki bir haftada her açıdan yoğun bir çalışma temposu içerisinde olacağız” dedi.

“OYLARIN TAMAMINA TALİBİZ"

5 Şubat Pazartesi günü Aydın’da yerel basın ve medya mensupları ile bir araya gelen İYİ Parti Kurucu İl Başkanı Recep Taner yaptığı açıklamada iddialı konuştu. İYİ Parti’nin seçmenin yüzde 100’ünün oyuna talip olduğunu kaydeden Taner, “Şu an Türkiye genelinde yüzde 20 oy bandındayız. Kararsız seçmenlerin oranı çok fazla. OHAL nedeniyle insanımız görüş bildirmekten korkuyor. Seçim dönemine girildiğinde kararsız seçmenlerin İYİ Parti’ye yöneleceğine inanıyorum” diye konuştu.

AKP VE CHP’NİN İKTİDARINA SON VERECEĞİZ

Hiçbir partiyle ittifak yapmayacaklarını açıklayan Taner, “Yerel seçimlerde Aydın Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinde en güçlü adaylarla çıkıp Aydınlıların tamamının oylarına talip olacağız. Göreceksiniz ülke genelinde AK Parti’nin, yerelde CHP’nin iktidarına son vereceğiz” diyerek hedef yükseltti. Yapılan konuşmaların ardından İYİ Parti Aydın ve Efeler ilçe divan üyeleri basın mensuplarına tanıtıldı.

Ayrıca 10 Şubat Cumartesi güne Genel Başkan Meral Akşener’in katılımıyla gerçekleşecek olan il ve Efeler ilçe parti binasının açılışına tüm Aydınlıların davetli olduğu bildirildi.  
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.