Bahçeli'den Yakışıksız İmamoğlu Çıkışı

Bahçeli'den Yakışıksız İmamoğlu Çıkışı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Kızılcahamam'da devam eden kampında basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Henüz kesinleşmeyen sonuçlara göre İBB Başkanlığı yarışını önde tamamlayan Ekrem İmamoğlu'nun Beşiktaş maçına gitmesine tepki gösteren Bahçeli, "Bundan Belediye Başkanı olmaz" dedi.

Bahçeli, "Mazbatayı stadyuma taşımak taraflar arasındaki rekabeti siyasi düşmanlığa dönüştürme için ekilen bir tohumdur. Çok yanlıştır. Bundan belediye başkanı olmaz" ifadelerini kullandı.

Bu konuda görüşüne başvurduğumuz İYİ Parti Kurucu Üyesi Yıldırım Görgen, "Devlet Bey söylediklerinin tersini yapmakla ün kazanmış bir siyaset adamıdır. Bir zamanlar şiddetli bir şekilde 'Erdoğan'dan Cumhurbaşkanı olmaz, yaptırmayacağız!' diyordu; sonra Erdoğan'ın yeni sistemini ve cumhurbaşkanlığı destekledi, hem de AKP'lilerden daha sıkı Erdoğan taraftarı oldu. Demek ki Bahçeli 'İmammoğlu'ndan Belediye Başkanı olmaz' derken ieride onun en sıkı destekçisi olacağına işaret ediyor." dedi.
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.