Bilal Erdoğan'ın o sözlerine Meral Akşener'den yanıt

Bilal Erdoğan'ın o sözlerine Meral Akşener'den yanıt

31 Mart seçimlerinde İstanbul için Ekrem İmamoğlu adına bireysel olarak da çalıştığını söyleyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Bayram sonuna kadar buradayım önceki seçimde de Sayın Ekrem İmamoğlu’na bireysel olarak çalışmıştım. Partim çalıştı ayrı, İYİ Parti Genel Başkanı olarak gayretler ettik o da ayrı, Bir de uzun yıllar İstanbul’da politika yapmış biri olarak da ben çalışmıştım. Aynı çalışmalarımı sürdürüyorum. Teşkilatlarımız çalışıyor” şeklinde konuştu.

İYİ Parti İstanbul İl teşkilatının kurduğu demokrasi çadırları konusuna da değinen Akşener, “Partimizin il teşkilatının kurduğu demokrasi çadırları seçmenimizle hemhal olmak açısından, vatandaşın tepkisini görmek açısından çok iyi oldu. Adı üstünde demokrasi. Demokrasiyi hatırlatıyoruz muktedirlere” ifadelerini kullandı.

Meral Akşener, Okçuluk Vakfı’nı eleştirdiği için Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan kendimizi zor tutuyoruz demişti. Konuyla ilgili Cumhuriyet TV’den gelen soruya gülümseyerek cevap veren Akşener, “Malazgirt okları, Malazgirt okları” dedi.

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.