Cumhur İttifakı'nda çatırdama: "Bizim de sabrımızın bir sonu var"

Cumhur İttifakı'nda çatırdama: "Bizim de sabrımızın bir sonu var"
MHP'nin Kırşehir Belediye Başkan adayı Onur Köksal, AK Partili belediyeye broşürlerini toplattığı için tepki gösterdi.

“BİZİM DE SABRIMIZIN BİR SONU VAR”

“Ne oluyor beyler?” başlıklı bir mesaj yayınlayan Köksal’ın tepkisi “Cumhur İttifakı çatırdıyor mu?” sorusunu akıllara getirdi.

Köksal yazısında, şu ifadeleri kullandı:

"Bizler parti olarak, duruş olarak ve ilke olarak genel başkanımızın talimatıyla Cumhur İttifakına bağlıyız. Fakat son günlerde Kırşehir'de yaşadığımız olaylar neler oluyor dedirtiyor bize. Çoluğumuzun çocuğumuzun rızkıyla yaptırdığımız broşürleri devletin resmi araçlarıyla adamlar gönderip toplattırmak neyin nesidir? Sizler şehrin her tarafını belediyenin gücünü kullanarak resimlerinizi asarken bizlerin resimlerini astırdığımız bina sahiplerini arayarak tehdit edip indirtmek de neyin nesi? Belediye çalışanlarına zorla araçlarınızın arkasını giydireceksiniz demek de neyin nesi? Olmuyor beyler. Bizim de sabrımızın bir sonu var…"AK PARTİ’Lİ HAMZA DAĞ’A GÖNDERME

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ın belediye bütçesinin seçimde kullanılmasının “kul hakkı yemek” olduğu yönündeki mesajını da paylaşan Köksal, kendi resimlerinin asıldığı bina sahiplerinin telefonla aranarak tehdit edildiğini öne sürdü.

Öte yandan, böyle sert bir tepki veren MHP’li Köksal’ın partisi ya da ittifak tarafından bir yaptırım ile karşılaşıp karşılaşmayacağı ise merak konusu.

Geçtiğimiz günlerde MHP'de ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilen Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, partisinden istifa etmişti.
 
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.