Cumhur İttifakı'nın Mersin Adayı Tuna'dan Kocamaz için iftira niteliğinde açıklamalar

Cumhur İttifakı'nın Mersin Adayı Tuna'dan Kocamaz için iftira niteliğinde açıklamalar
Cumhur İttifakı’nın Mersin Adayı Hamit Tuna, YSK’ya evraklarını teslim edemediği için aday olamayan mevcut başkan Burhanettin Kocamaz için,  "Adaysınız ve 5 dönem belediye başkanlığı yapmış bir belediye başkanısınız, seçim saatini kaçırabilir misiniz? Kendi ifadesidir; 'Kaybedeceğim seçime katılmam.' Gelecekteki siyaseti için bu şekilde geri çekilmeyi daha uygun gördü" dedi.

“BİR SENARYO YAZDILAR”

Tuna'nın konuşmasındaki yer alan diğer ifadeler şöyle:
 
"Orada bir senaryo uyguladılar, benim üzerimden adımı geçirmek adına böyle bir ifade kullandılar. Biz de hukuksal boyutta söyleyeceklerimizi söyledik. Siyasetin başkalarının başarısızlığı ile ilgili, başkalarının üzerinden siyaset yapmadım hiçbir zaman. Üç dönemdir belediye başkanıyım. Hep beyaz propaganda yaptım. Siyasetimi insanlar bilir, omurgalıdır, dündür, şeffaftır. Herkesin her şeyi bildiği bir belediyedir. Çok şükür daha soruşturması olmayan bir belediye başkanıyım. Tamamen bir senaryo yazdılar, gıdın gıdım uyguluyorlar. Adaysınız ve 5 dönem belediye başkanlığı yapmış bir belediye başkanısınız, seçim saatini kaçırabilir misiniz? Kendi ifadesidir; 'Kaybedeceğim seçime katılmam.' Gelecekteki siyaseti için bu şekilde geri çekilmeyi daha uygun gördü.
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.