Erdoğan: Bu alışkanlığınızı değiştirin

Erdoğan: Bu alışkanlığınızı değiştirin
Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu sabah gittiği Türkiye-Pakistan İş Forumu'nda konuştu. İki ülke arasındaki ilişkilere değinen Erdoğan, Pakistan halkına sitemde bulundu. "Pakistan halkının tedavi için Batılı ülkeleri tercih ettiğini öğrendim" diyen Erdoğan, Pakistan halkını sağlık turizmi adına Türkiye'ye davet etti. Erdoğan, "Gerek hizmette gerek fiyatlardaki uygunlukta Türkiye, Batı'dan çok çok ileri" ifadelerini kullandı.

Türkiye'deki sağlık sisteminin Batılı ülkelerden daha iyi olduğunu vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Pakistanlı kardeşlerimizin de yeni rotası, aynı tedavi hizmetlerini çok daha uygun fiyatlara ve dostane bir ortamda size sağlayan Türkiye olmalıdır. İnşallah el ele, omuz omuza vererek bunu sağlayacağımıza inanıyorum. Tüm hedeflerimize ulaşmamıza imkan verecek stratejik ekonomik çerçeveyi inşallah bugün İmran kardeşimle birlikte imzalayacağız" dedi.


 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.