Erdoğan'dan seçmene tehdit gibi sözler: Sesiniz az geldi yoksa farklı bir şey mi düşünüyorsunuz?

Erdoğan'dan seçmene tehdit gibi sözler: Sesiniz az geldi yoksa farklı bir şey mi düşünüyorsunuz?
Seçim hazırlıkları kapsamında yaptığı mitinglerine Gölbaşı’ndaki toplu açılış töreninde devam eden AKP Genel Başkanı Erdoğan, “Güvenmiyorum” dediği anketlerde Cumhur İttifakı’nın adayı Özhaseki geride çıkınca ve kazanamayacağını anlayınca kendi görev süresini ortaya sürdü.
 
Erdoğan, “Bu kardeşiniz 4,5 yıl daha Cumhurbaşkanı mı? Sesiniz az geldi yoksa farklı bir şey mi düşünüyorsunuz? İnşallah Mehmet ve Ramazan kardeşimiz de burada büyükşehir ve ilçe belediye başkanlığı yapacak mı? El ele verip hem Gölbaşı’nı hem de Ankara’yı daha da kalkındıracağız.” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları şöyle:

Son 2 ayda Ankara’daki yedinci mitingimizi Gölbaşı’nda yapıyoruz. Bu güzel ilçemize yaptığımız ziyareti toplu açılış töreni il bir hizmet şölenine dönüştürelim dedik. Bugün burada toplam bedeli 306 milyon lira olan 29 kalem eser ve hizmetin açılışını yapacağız.

“FARKLI BİR ŞEY Mİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Bu kardeşiniz 4,5 yıl daha cumhurbaşkanı mı? Sesiniz az geldi yoksa farklı bir şey mi düşünüyorsunuz?
 
İnşallah Mehmet ve Ramazan kardeşimiz de burada büyükşehir ve ilçe belediye başkanlığı yapacak mı? El ele verip hem Gölbaşı’nı hem de Ankara’yı daha da kalkındıracağız. Bugüne kadar 70 milyon TL’lik yatırımla Mogan’ı büyük oranda temizledik. Eğitim yatırımları da şehrimize kazandırdığımız diğer hizmetlerdir.

KANAL ANKARA

Kanal Ankara projesi ile şehrimize gerçekten çok farklı bir eser kazandırıyoruz. Bu projenin temelini çok yakında atıyoruz. Konya yolu boyunca inşa ettiğimiz köprülü kavşaklar hayırlı olsun.
 
Uzay sistemleri entegrasyon ve test merkezini Gölbaşı’nda kurduk. Bunu CHP kıskanıyor. “Ne işi var” diyor.
 
Türkiye gibi çevresinde dünyanın tüm güçlerinin hesap yaptığı bir coğrafyada her seçim bir beka seçimidir.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.