Fatma Şahin: Benim sınavım çok daha ağır

Fatma Şahin: Benim sınavım çok daha ağır
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AKP il eski ve yeni yöneticilerinin bir araya geldiği toplantıda konuşma yaptı. Partililere seslenen Fatma Şahin, 17 yıl önce AK Parti'ye katıldığı belirterek, "17 sene geçti, canım çıktı, saçımın her bir teli çekildi. Buna rağmen aynı aşkla aynı mücadeleyi veriyorum. Bir motora bağlasalar motor çatlar, bir bilgisayara bağlasalar bilgisayar patlar" dedi.

"ALLAH'IM İTİBARIMI ŞEREFİMİ ELİMDEN ALMASIN"

Konuşması sırasında gözyaşlarını tutamayan Şahin, şunları söyle:
 
"Ben, bu çorbada tuzum olsun diye yönetime girdiğimde niyetim ne ise aynı niyetteyim. Kalbime bakıyorum aynı ama bedenime bakıyorum yoruldu. 17 sene geçti, canım çıktı, saçımın her bir teli çekildi. Buna rağmen aynı aşkla aynı mücadeleyi veriyorum. Bir motora bağlasalar motor çatlar, bir bilgisayara bağlasalar bilgisayar patlar. Ama imanla ama aşkla memleket sevdası ile çalışıyorum. Benim sınavım çok daha büyük, benim sınavım çok daha ağır.

Bir eksik varsa bendendir, bir hata varsa bendendir, ben beşerim, ben insanım. Etten, kemikten yaratıldım, hata varsa bana aittir. Ama o ilk gün AK Parti'yi girerken neyse niyetim aynı şekilde duruyorum. Her şeyi de sınav olarak görüyorum. Tek dileğim var; Allah'ım itibarımı ve şerefimi elimden almasın." ifadelerini kullandı.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.