İnandık güvenildik görevlendirildik

İnandık güvenildik görevlendirildik
Ülke genelinde teşkilatlanma çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren İYİ Parti'de yapılan değerlendirmeler sonucu Ziraat Mühendisi ve A sınıfı iş güvenlik uzmanı İzzettin Şahin'in Gaziantep İl Başkanı olarak atandığı bildirildi.İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, Genel Merkez'de oluşturulan komisyonun son derece titiz bir çalışma yaptığını ve göreve getirilecek teşkilat başkanı ve yöneticilerinin bulundukları il ile ilçelerde toplumla barışık, herkesi kucaklayan isimlerden oluşması için her şeyi ince eleyip sık dokuduğunu söyledi.İNANDIK GÜVENDİK GÜVENİLDİK GÖREVLENDİRİLDİK

İYİ Parti'nin Gaziantep İl Başkanı  İzzettin Şahin şöyle konuştu:

"Yüce Rabbim çıktığımız bu kutlu demokrasi yolunda bizleri mahcup etmesin. Hep birlikte İYİLER olarak, İYİ olmaya devam edeceğiz. 

Ötekileştirmeden, ayrıştırmadan, evrensel değerlerden, etik kurallarından ayrılmadan yürüyeceğiz. Değişmeden, gelişeceğiz. Hakkı ve adaleti, liyakati asla gözardı etmeyeceğiz. Biz sizlerle kocaman bir İYİ aileyiz...

Görevlendirildiğimiz andan itibaren şahsıma ve İYİ arkadaşlarıma göstermiş olduğunuz teveccüh ve İYİ dilekleriniz için çok teşekkür ederim. TÜRKİYE İYİ OLACAK. Başaracağız başaracağız başaracağız..."


İYİ Parti Genel Merkezi açılışına gelen partililere, Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Nuri Alphan Gaziantep'in meşhur baklavalarını ikram etti. 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.