İnce Manisa'da "Atatürk'ün partisine küsülmez"

İnce Manisa'da "Atatürk'ün partisine küsülmez"
24 Haziran seçimlerinde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olarak yarışan ve 24 Haziran sonrasında parti içi yarışa girişen Muharrem İnce, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor. İnce, şehir şehir gezerek vatandaşla buluşuyor ve partisinin adaylarına oy istiyor.

Bu çalışmalar kapsamında Manisa'nın Salihli ilçesine gelen Muharrem İnce, CHP Salihli İlçe Başkanlığı binası önünde, 'Millet İttifakı'nın Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı İYİ Partili Orkun Şıktaşlı ve Salihli Belediye Başkanı Adayı CHP'li Mazlum Nurlu'ya destek istedi. Parti binası önündeki kalabalığa hitap eden İnce, "31 Mart yerel seçimleri için Salihli belediye başkan adayını parti içi bir yarışla belirlediniz. Kızmak ve küsmek yok. Hepiniz adayımızın arkasında duracaksınız. Partimiz, yerel seçimlerde İYİ Parti ile bir ittifak yapmış. Doğrudur, yanlıştır; ama partimiz bu kararı vermiş. Parti bu kararı verdi mi, arkasında duracaksınız. Hem büyükşehrin hem de ilçe belediye başkanının arkasında duracaksınız. Kızılsaydı, küsülseydi ben küserdim. Atatürk'ün partisine küsülmez. Sonuna kadar devam. 31 Mart saat 17.00'ye kadar var gücünüzle çalışacaksınız. Bu bir seçimdir. Savaşta kan dökülür, seçimde ise ter dökülür. Ter dökerek, bu seçimi kazanacağız" diye konuştu.

Muharrem İnce, daha sonra Orkun Şıktaşlı, Mazlum Nurlu, CHP Manisa Başkanı Semih Balaban, İYİ Parti Manisa Başkanı Hasan Eryılmaz, CHP Salihli Başkanı İsmet Kocabıyık, İYİ Parti Salihli Başkanı Şentürk Tütüncü ve partililer ile birlikte Sevgi Yolu'ndaki esnafı ziyaret etti. Esnaf ziyareti sırasında CHP'li İnce, kent sakinleri ve partililer ile fotoğraf çektirdi.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.