İşte AKP koridorlarından çok ses getirecek o iddia…

İşte AKP koridorlarından çok ses getirecek o iddia…
AKP koridorlarındaki bu iddiaya göre, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şu teklifte bulundu:

“Yaptırdığımız anketlere göre MHP, seçimlerde baraj altında gözüküyor. Yüzde 5-6’yı geçemiyor. Size yapacağım son iyilik, sizinle beraber göstereceğiniz 20 kişiyi AKP’den milletvekili yapalım. Daha sonra ayrılır mecliste yeni grubunuzu kurar partinizin başına tekrardan geçersiniz.”
 
Erken seçim tartışmalarının gölgesinde MHP lideri Devlet Bahçeli'den ilginç bir çıkış geldi. 8 Kasım 2017 tarihinde MHP Grup Toplantısı’nda konuşan Bahçeli, bu iddiaları doğrular açıklamalarda bulundu ve seçim barajının yüzde 5’e düşürülmesini istedi.
Toplumda itibarının tamamen yok olmaması için son çıkış olarak barajın düşürülmesini gören Bahçeli, AKP’ye barajın düşürülmesi için ‘aba altından sopa’ göstermeye başladı. Ancak Erdoğan’ın bu blöfleri yiyip yiyemeyeceği ise merak konusu…

Otomatik alternatif metin yok.


Haberiniz.com.tr / Özel Haber / Tuğba Birgül

 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
BİLAL Gök1 yıl önce
yok daha neler mhp hemen bir açıklama yapmalı
Zafer1 yıl önce
allah aşkına biraz gerçek haberler yapın,yok bi şans dahaymısta habercimi zannediyorsunuz kendinizi böyle seyler yaptıkca
Hasan1 yıl önce
ne oldu editör benim yorumlar cok mu agir geldi
fuat kilinc1 yıl önce
bu kadar serefsizce bir haber olurmu bu haberi kim yaptiysa allah belasini versin insallah
Ali1 yıl önce
amerika size nasil güzel ögretmis algi operasyonlarini, ha özür daha dogrusu fetö sizin icin haleder o isleri. daha hala anlamadiniz ya. mhp bır dava partısı . yüzde 3 almıs yüzde 15 almıs farketmez. eger cümle alem türkıye de artık bozkurt ısaretı yapıyorsa ıste sıze gercek anket. fazla anketlerle kafayı bozmayın ıstersenız.