İYİ Parti Bahçelievler’den kaynaşma etkinliği

İYİ Parti Bahçelievler’den kaynaşma etkinliği
Toplantıya Gençlik Kolları Başkanı Göksel Göktürk, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Yağcı, Basın Yayın ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Oğuzhan Kaya, Haberiniz Haber Müdürü Tuğba Birgül, Haber Ayyıldız Editörlerinden Kübra Baltacı ve çok sayıda partili katıldı.

Seçimlere doludizgin hazırlandıklarını dile getiren Gençlik Kolları Başkanı Göksel Göktürk, genç ve dinamik kadromuzla bu seçimde ve bundan sonra her seçimde mecliste olacaklarına inandıklarını dile getirdi.

Özellikle gençlerin sorunlarına değinen Göktürk, binlerce üniversite mezunu gençlere yeni istihdam kapılarının açılacağını müjdeleyerek, "Gençler bu ülkenin geleceği, onları bu ülkenin her kademesinde konumlandırmalıyız. Severek çalışacakları, vatana faydalı olacakları işlerde değerlendirilmelidir" dedi.

Bu tür toplantıların partinin örgütlendiği her il ve ilçede yapacaklarını dile getiren Gençlik Kolları Başkanı Göksel Göktürk, "Amacımız Türkiye'nin her yerinde teşkilatlarımızın aktif olarak halkla bir araya gelerek sıkıntılarına çözüm yolları üretmek" diyerek sözlerini noktaladı.

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.