İYİ Parti İl ve İlçe Kongreleri Ertelendi

İYİ Parti İl ve İlçe Kongreleri Ertelendi
İYİ Parti'den Koronavirüs salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında il ve ilçe kongreleri 15 gün süre ile askıya alındığı açıkladı.

İYİ Parti'den yapılan açıklama şu şekilde:

İYİ Parti Başkanlık Divanının 17 Mart 2020 tarih ve 75 sayılı divan toplantısında alınan kararlar ve 16 Mart 2020 tarih ve 10 No'lu Genelge gereğince "Korona virüs" salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında;

- Henüz yapılmamış olan İl ve İlçe Kongreleri 17 Mart 2020 tarihi itibari ile 15 gün süre ile askıya alınmıştır.

- İl ve İlçe kongre takvimlerine ilişkin 1 Nisan 2020 tarihinde yapılacak değerlendirme neticesinde; İl ve İlçe Başkanlıklarımız tekraren bilgilendirilecektir.
- Genel Sekreterlik tarafından yayınlanan 16 Mart 2020 tarih ve 10 no'lu Genelge kapsamındaki tedbirlere ek olarak İl ve İlçe Başkanlık binalarında iletişimin sağlanabilmesi için bir (1) Yönetici bulundurmaları, partililerimizin bu süre içerisinde İl ve İlçe binalarında toplanmamaları uygun görülmüş olup Başkanlık Divanında alınan kararlar çerçevesinde; İl ve İlçe Başkanlarımızın konunun önemine binaen gerekli hassasiyeti göstermeleri hususunda gerı ğini önemle rica ederim.

TEŞKİLAT BAŞKANI KORAY AYDIN'ıN PAYLAŞIMI

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın kişisel sosyal medya sayfası aracılığı ile şu açıklamayı yaptı:

"KONGRELERİMİZ ERTELENMİŞTİR. Koronavirüs önlemlerinde gösterilen özen ve hassasiyet dolayısıyla tüm teşkilatlarımıza teşekkür eder, Yüce Allah’tan ülkemizi, milletimizi ve bütün İnsanlığı her türlü salgın hastalık ve afetlerden korumasını niyaz ederim."


 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.