İYİ Parti İzmir binası açılıyor

İYİ Parti İzmir binası açılıyor
İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı’nın Çankaya’daki il binasının açılışı, 17 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek. İl yönetimi, bir yandan il binasının eksikliklerini gidermeye çalışırken diğer yandan da Genel Başkan Meral Akşener’i ağırlamaya hazırlanıyor.

Bina içinde olduğu kadar dışında da hummalı bir çalışma var. Partinin il binası, üzerinde 'İyilerin evi açılıyor' ve ‘İyiler daima kazanır’ yazılı dev afişlerle donatıldı. Akşener’in İzmir’deki ilk durağı, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın Karşıyaka’daki anıt mezarı olacak. Akşener daha sonra saat 13.30’da il başkanlığı binasının açılışını yapacak, burada partililere ve İzmirlilere seslenecek. Ardından Balçova Kaya Termal Otel’de partililerle bir araya gelecek.Partililer bir araya geldi

İYİ Parti Çanakkale Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Başkanları Meral Akşener'in geçen yıl yaşadığı bu olaya dikkat çekmek için yıldönümünde bir restoranda ‘İYİ’ler Buluşuyor’ adı altında yemek düzenledi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, cep telefonuyla internet üzerinden partililere görüntülü olarak seslendi.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.