İYİ Parti Konya İl Başkanı Tozoğlu Yeniden Aday

İYİ Parti Konya İl Başkanı Tozoğlu Yeniden Aday
İYİ Parti Konya'nın sevilen İl Başkanı Av. Gökhan Tozoğlu, bugün sosyal medya aracılığı ile yaptığı yazılı ve görsel açıklama ile İl Başkanlığına yeniden aday oldu. Adaylığını başka adaylar gibi otel salonlarında değil de sosyal medya aracılığı ilan etmesini, "Ülkemizin ve dünyanın içinden geçtiği ağır korona virüs salgını kapsamında devletimiz tarafından uygulanmakta olan etkili tedbirler ve genel merkezimizin talimatları sebebiyle daha geniş bir katılım ile planladığımız aday açıklamasını bu şekilde yapma zarureti doğmuştur." sözleriyle açıklayan Tozoğlu bu davranışı ile devlet adamlığını sergilemiş oldu. Tozoğlu'nun açıklaması şu şekilde:
 

"Kıymetli hemşehrilerim, değerli partililerimiz;

11 Nisan 2020 Cumartesi günü İYİ Parti Konya İl teşkilatı 2. Olağan genel kurul toplantısını gerçekleştireceğiz. Kongremizin ülkemize, milletimize ve partimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Haktan niyaz ediyorum.

Genel başkanımız Sn. Meral Akşener’in takdirleriyle yaklaşık bir buçuk yıldan beridir devam etmekte olduğum il başkanlığı görevine ; yine sayın genel başkanımız, teşkilat başkanımız, ilçe başkanlarımız, il ve ilçe yöneticilerimiz, il delegelerimiz ve partililerimiz ile gerçekleştirdiğimiz istişare neticesinde yeniden talip olduk.

Ülkemizin ve dünyanın içinden geçtiği ağır korona virüs salgını kapsamında devletimiz tarafından uygulanmakta olan etkili tedbirler ve genel merkezimizin talimatları sebebiyle daha geniş bir katılım ile planladığımız aday açıklamasını bu şekilde yapma zarureti doğmuştur.

Kongremizin partimize yakışır bir demokratik olgunluk içerisinde gerçekleşeceğini ümit ediyor, adaylara başarılar diliyorum."

 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Mustafa Erişen1 hafta önce
gökhan bey şimdiye kadarki fedakar hizmetleriniz için teşekkür eder yeni dönemde de sizlerle çalışmaktan mutlu olacağımı ifade ederim. başarılar dilerim.