İYİ Parti Konya, Tozoğlu ile Hedefe Hızla Koşuyor

İYİ Parti Konya, Tozoğlu ile Hedefe Hızla Koşuyor
İYİ Parti olarak biz hemşehrilerimizin, milletimizin menfaatine olan her konuda irademizi ortaya koyacağız. Mart'a kadar belediyelerin yanlış uygulamalarına karşı duracağız, Marttan sonra ise şehrimizi ve ülkemizi İYİ Belediyecilik ile tanıştıracağız inşallah” diyen İYİ Parti Konya İl Başkanı Av. Gökhan Tozoğlu, göreve atanalı daha 1 ay bile olmadan Avrupa’nın çok ülkesinden büyük 31 ilçede teşkilatlanmayı büyük ölçüde tamamladı. 
Konya’nin sevilen simalarından bir İl Yönetimi oluşturan Tozoğlu, ilk faaliyet olarak yönetimi ile birlikte, geniş katılımlı olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerine katılırken çelenk koyma işleminden sonra Atatürk anıtı önünde veciz bir konuşma gerçekleştirdi.
 
Yerel Seçimlerde başarı kazanabilecek bir İl Divan Kurulu oluşturan Av. Gökhan Tozoğlu, Konya’nın sevilen simalarından Prof Dr Ümit Kamış’ı da İYİ Parti Çevre, Sağlık ve Akademisyenlerden Sorumlu İl başkan Yardımcısı olarak atadı.


 
Teşkilatlanma faaliyetini ilçelerde de hızlı ve başarılı bir şekilde gerçekleştiren Av. Tozoğlu, 2 Kasım itibariyle 31 ilçenin 25’inde teşkilatlanmayı tamamlayarak şu açıklamayı yaptı: “Partimizin yeniden yapılandırma programı kapsamında ilçelerimizle ilgili değerlendirmelerde bulunulmuş bazı ilçelerimizde mevcut ilçe başkanlarımızla devam etme bazı ilçelerimizde ise yeni ilçe başkanlarının görevlendirilmesine karar verilmiştir. Listede olmayan ilçelerimizle ilgili çalışmalarımız devam etmekte olup en kısa zamanda ilan edilecektir. Bugüne kadar görev yapan değerli ilçe başkanlarımıza teşekkür ederim. Kamuoyuna ve partililerimize saygılarımızla ilan ederiz.


 
İYİ Parti Konya İl Başkanı Av. Gökhan Tozoğlu’nun son açıklaması da şu şekilde: “İYİLİK KERVANI YOLLARDA" Programı kapsamında partimizin milletvekilleri, Genel İdare Kurulu üyeleri ve genel merkez yöneticilerimiz 8 Kasım Perşembe ve 9 Kasım Cuma günlerinde Konya'da olacaktır. Hem şehrimizde hem de ilçelerimizde gerçekleştireceğimiz programlar kapsamında Konya'da İYİ'lik hareketinin etkinliğini hissettireceğiz inşallah.
 
 
Haber: Esra Totan (Özel Haber / Konya)
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.