İYİ Parti Şişli sokaklarında

İYİ Parti Şişli sokaklarında
İYİ Parti Şişli İlçe Teşkilatı başta Başkanı Ahmet ÜNAL olmak üzere tüm ekibiyle birlikte her gün İYİ Parti İstanbul 2.Bölge Milletvekili adaylarını Şişlili yurttaşlarla bir araya getiriyor. Bu bir araya gelmeler kimi zaman sabahın ilk ışıkları ile başlayarak iftara kadar kimi zaman da iftardan başlayarak sahura kadar neredeyse 7/24sürüyor.

Vatandaş oy vereceği vekili bizzat görme, tanıma ve muhabbet etme imkânı buluyor. Aynı sofranın etrafında iftar ve sahurlar yapılıyor. İYİ Parti Milletvekili adayları ülkemizde var olan milletvekilliği algısını kırarak sadece mecliste değil bizzat seçildikleri bölgede de çalışmak istediklerini ve bu sebeple halkın her katmanı ve kesimiyle tanışmak istediklerini, sorunlarını dinlemek istediklerini dile getiriyorlar.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan İYİ Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet ÜNAL “Adaylarımızın sahaya olan ilgisi ile bizim Şişli’ye olan hakimiyetimiz bir araya geldi ve müthiş bir sinerji oluştu. Halkımızın yüzü gülüyor. Adaylarımız ile birlikte her mahalleye, her sokağa, her kesimden insana temas ediyoruz. Vatandaşlarımızın dertlerini dinliyor ve notlar alıyoruz. İYİ Parti Şişli’yi gerek ilçe teşkilatı gerekse de milletvekilleri ile baştan aşağı değiştirmeye ve daha iyiye götürmeye devam edecek Şişlili yurttaşlarımız rahat olsun.” dedi.

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.