İyi Partili İsmail Ok'tan flaş iddia!..

İyi Partili İsmail Ok'tan flaş iddia!..
İyi Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, gündemi uzun süre meşgul edecek FETÖ iddiasını ortaya attı ve Süleyman Soylu’ya kritik bir soru yöneltti.

Milletvekili İsmail Ok, “Sayın Süleyman Soylu 17-25 Aralık'tan sonra aylarca Bank Asya'yla kredi ilişkisi devam eden bu hesabı kapatmayan ve şimdi istifa ettirilen belediye başkanlarının birisinin yerine gelen büyükşehir belediye başkanı kimdir, bunu açıklayınız” ifadelerini kullandı.

İşte İyi Parti Milletvekili İsmail Ok’un konu ile ilgili yaptığı açıklama;

İstifa ettirilen belediye başkanları var ya, onların yerine seçilen başkanlardan bir tanesi ile ilgili çok ciddi iddia var. Sayın Süleyman Soylu 17-25 Aralık'tan sonra aylarca Bank Asya'yla kredi ilişkisi devam eden bu hesabı kapatmayan ve şimdi istifa ettirilen belediye başkanlarının birisinin yerine gelen büyükşehir belediye başkanı kimdir, bunu açıklayınız. Eğer bu Bank Asya ilişkisi doğruysa bu belediye başkanını da istifa ettirmeyi düşünüyor musunuz?

 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.