Karamollaoğlu'ndan erken seçim çıkışı

Karamollaoğlu'ndan erken seçim çıkışı

Türkiye'nin büyük ihtimalle erken seçime gideceğini ifade eden SP lideri Temel Karamollaoğlu, kongre sonrası ilk GİK toplantısında partisinin seçim çalışmalarını hızlandırdığını ifade etti

 

Partisinin 7. Olağan Büyük Kongre sonrası gerçekleştirilen ilk Genel İdare Kurulu toplantısında konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, erken seçim tartışmalarına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

 

Erken seçimin kaçınılmaz olduğunu ifade eden SP lideri, partisinin de seçim çalışmalarını hızlandırdığını dile getirdi.

 

Karamollaoğlu, "Şu anda içinde bulunduğumuz şartlara geldiğimiz zaman da şunu görelim; öyle geliyor ki bana bu Genel İrade Kurulu döneminde Türkiye büyük ihtimalle seçime gidecek" ifadelerini kullandı.

 

"Elbette iktidar bunu sonuna kadar da götürebilir. Yarın da seçim yapabilir" diyen Temel Karamollaoğlu, şöyle konuştu:

 

"Ama şartlar sanki iki sene civarında seçimin olabileceği kanaatini biz de doğuruyor. Onun için de çalışmalarımızı hızlandırmaya, ülkenin problemlerinin tamamını göz önüne alarak nasıl çözeceğimiz konusunda hedeflerimizi belirmeye sonra da bu hedeflerin gerçekleşebilmesi için çalışma metotlarımızı tespit etmeye mecburuz"


 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.