KİK üyeleri Meral Akşener'i ziyaret etti

KİK üyeleri Meral Akşener'i ziyaret etti
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye Kanadı üyeleri, son dönemdeki ekonomik gelişmeleri ele almak için bir araya geldi. İYİ Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşen görüşmeye işçi ve işveren kesiminden temsilciler katıldı.

KİK üyelerinden Meral Akşener’e ziyaret
 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ekonomik gelişmeler ve iş dünyasının sorunlarını görüşmek üzere Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi (KİK) Türkiye Kanadı Üyelerini makamında kabul etti.

f4f48824-0f80-4870-863a-4e7212e53905.jpg

Toplantıya, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Türk Kamu Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, TİSK Yönetim Kurulu Üyesi Celal Koloğlu, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Sekreteri Hasan Hüseyin Coşkun, Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Kazım Ergün, Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye Kanadı Sekreteri Mustafa Bayburtlu ve Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Sekreteryası Arzu Emeksiz Dündar katıldı.

 

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.