Mansur Yavaş, Ankara’nın sorunlarını gençlerden dinledi

Mansur Yavaş, Ankara’nın sorunlarını gençlerden dinledi
Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, İYİ Parti ve CHP’nin Gençlik Kolları üyeleri ile bir araya geldi. Yavaş, Ankara’nın sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledi.

Mansur Yavaş, partilerin gençleriyle bir araya geldiği görüşmede, CHP Gençlik Kolları Ankara İl Başkanı Deniz Bozkurt, İYİ Parti Gençlik Kolları Ankara İl Başkanı Onur Hondoroğlu ve gençlik kollarının üyeleri yer aldı.

Gençlerle sohbet eden Yavaş, Ankara'ya dair görüş ve önerileri dinledi. Buluşmada gençler, Ankara'da tespit ettikleri sorunları ve çözümüne yönelik önerilerini Yavaş'a aktardı.

mansur-yavas-ha1_7154089_16_9_1547316804.jpg

Mansur Yavaş görüşme sonrası yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bu kentin gecesini gündüzünü onlar biliyor. Sorunların, eksikliklerin farkındalar. Ankara'yı 24 saat yaşayan bir şehir haline getirirken, onların desteği bizim en büyük yardımcımız olacak”

Gelişen dünyanın en önemli parçaları olan bu konularda, desteği gençlerden alacağız. ‘Merkezden gençlerin sorunları için bir şeyler yapacağım' demek yerine, onların da içinde bulunduğu bir yönetim anlayışı oluşturacağız. Gençliğin sorunlarını gençlerle beraber çözeceğiz.”
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.