Melih Gökçek ile Bülent Arınç kavgasında neler yaşanıyor?

Melih Gökçek ile Bülent Arınç kavgasında neler yaşanıyor?
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan istifa eden ve sessizliğe bürünen Melih Gökçek'ten bu sabah, daha önce kendisi için "Parsel parsel Ankara'yı FETÖ'ye verdi" diyen Bülent Arınç'a yanıt geldi,Melih Gökçek "Şu rant konusunda sen mi haklıydın yoksa Bülent Arınç mı" şeklindeki bir tweeti paylaştı ve buna "Bence cevabı ben vermeyeyim cevap bir sonraki twitte" diye yazdı. Gökçek, ardından Bülent Arınç'ın 3 ayrı konuşmasından birleştirilen bir videoyu paylaştı. İşte Bülent Arınç-Melih Gökçek kavgasını yeniden alevlendirecek son gelişme...

Melih Gökçek’in twitter hesabından paylaştığı videoda; ilk konuşmasında Bülent Arınç’ın “Belediye Başkanlığı adaylığında ve seçimlerde oy isterken bu yapının kucağında oturmuştur. Bu yapıya Ankara’yı parsel parsel satmıştır, yurt yerleri vermiştir. Zengin iş adamlarına okul yaptırmıştır. İmar planlarında değişiklikler yaptırmıştır. 30 Mart seçimlerine kadar da ağzından bu paralel yapıyla ilgili bir tek kötü cümle çıkmamıştır. Gökçek’le ilgili 100 konuyu 8 Haziran’dan sonra ömrüm vefa ederse konuşmak isterim. O gün gelene kadar AK Parti’yi yıpratacak bir sözün içinde olmam” sözleri yer alıyor.

gokcek-orta

8 Haziran tarihli ikinci konuşmada ise Arınç’ın “7 Haziran bitti, bugün 8 Haziran. 8 Haziran’dan sonra gerek duyduğumuzda çok şeyler yapabileceğimizi söylemiştim. Daha bugün 8 Haziran. 8 Haziran sonrası değil” ifadeleri yer alıyor.
13 Haziran tarihli son konuşmasında ise Arınç’ın şu sözleri bulunuyor; “Ve onlara parsel parsel yer vermiştir filan dedim, sonrasında gerekirse açıklarım. Ama hiçbir cümlemin içinde 8 Haziran’dan sonra 100 tane yolsuzluk dosyası açıklayacağım diye bir lafım yok. Herkes internetten girip o günkü konuşmama bakabilir”

Bülent Arınç’ın Gökçek’e yanıt verip vermeyeceği ya da nasıl bir cevap vereceği ise merakla bekleniyor.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.