Meral Akşener'in danışmanları belli oldu! İşte o isimler...

Meral Akşener'in danışmanları belli oldu! İşte o isimler...
İYİ Parti 25 Ekim 2017 tarihinde resmi olarak kuruldu. Kurulduğu günden bugüne İYİ Parti'deki tüm gelişmeler yakından takip ediliyor. İYİ Parti’deki görev dağılımları ise kamuoyu tarafından oldukça fazla merak ediliyor. Partideki son gelişme ise İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ‘Genel Başkan Danışmanı’ olarak Çiğdem Özer, Yener Yıldırım ve Orhan Erzurum’u görevlendirmesi. Meral Akşener geçtiğimiz ay basın danışmanlığı görevine de Murat İde’yi getirmişti.

23584866_10213443567310910_1807660676_n.jpg

Bu üç isim artık genel başkanın resmi olarak danışmanları…
 
Çiğdem Özer, ile ilgili görsel sonucu

Çiğdem Özer kimdir?

Aşık Veysel’in torunu olan Çiğdem Özer dedesinin ölümünden iki yıl sonra, 1975 yılında dünyaya geldi.Uzun yıllar bankacılık yapan Özer dedesiyle ilgili yapılan toplantılara, panellere katılan ve konuşmalar yapıyor.Özer aynı zamanda İYİ Parti’nin kurucuları arasında yer alıyor.

yener yıldırım iyi parti ile ilgili görsel sonucu

Yener Yıldırım kimdir?

Evli ve iki çocuk babası olan Yener Yıldırım 1957 Ordu’nun Mesudiye ilçesinde doğmuştur. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Yıldırım, Fatsa Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı olarak çalıştı. Operatör Doktor ve Başhekimlik yaptı. Yıldırım 20. dönem MHP Ordu Milletvekilidir.

orhan erzurum iyi parti ile ilgili görsel sonucu

Orhan Erzurum kimdir?

1970 yılında Dereli ilçesinde doğdu. 1993 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İki dönem MHP İl Başkanlığı görevini üstlendi. Erzurum, evli ve iki çocuk babasıdır. 2015 Genel Seçimleri MHP’den aday olan Orhan Erzurum daha sonra partisinden istifa ederek Meral Akşener’in önderliğinde kurulan İYİ Parti’ye geçti ve İYİ Parti’nin kurucular kurulu üyeleri arasındaki yerini aldı
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.