"Sadece Ankara için çalışacağız"

"Sadece Ankara için çalışacağız"

İYİ Parti ve CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, bugün 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını gerçekleştirdiği ziyaretlerle sürdürdü. Emekli Astsubaylar Derneği'ne gerçekleştirdiği ziyaretin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Yavaş, şöyle konuştu:

"Bugün Emekli Astsubaylar Derneği Genel Merkezini ziyaret ettik. Zaten problemlerini biliyoruz ama hükümetin çözeceği problemlere el atamayınca en azından onlara mutlu yaşayacakları bir Ankara'nın sözünü verdik. Projelerimizi anlattık, kendilerinin sıkıntılarını da anladık. Bu arada emekli astsubayların torunlarıyla, çocuklarıyla rahat yaşayabileceği bir ortamın sözünü verdik. Çünkü sivil toplum kuruluşları bildiğiniz gibi siyasetin üzerine baskı yapmak, kendi problemlerini çözmek için bir araya gelirler. Bunu daha iyi yapabilmeleri için en az 30-40 yıllarını bu ülke için harcamış astsubaylarımıza güzel bir tesis sözü vermiş bulunuyoruz."

Mansur Yavaş'ın diğer durakları ise Türk Kadın Muhtarlar Derneği, Bahçelievler Derneği ve Ankara Genç İş Adamları Derneği oldu. Yavaş, ziyaretlerini duyurduğu sosyal medya paylaşımında "Bugün Merkez Parti üyeleri, Türk Kadın Muhtarlar Derneği, Bahçelievler Derneği, Emekli Astsubaylar Derneği ve Ankara Genç İş Adamları Derneği ile istişarelerde bulunduk. Tüm Ankaralılar için herkesi, her kesimi dinleyerek projeler geliştiriyoruz. Sadece Ankara için çalışacağız" ifadelerini kullandı.

 

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.