Fahrettin Yokuş: Ülkeyi yönetmekten aciz olanlar…

Fahrettin Yokuş: Ülkeyi yönetmekten aciz olanlar…
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın marketlere yönelik sarf ettiği, "Halkımı sömürme mücadelesini devam ettiren varsa bunun hesabını sorarız" açıklamasına, İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş’tan tepki geldi. Sosyal medya hesabından konu ile ilgili görüşlerini dile getiren Yokuş, Erdoğan’ın söylemlerinin vatandaş ve market esnafını karşı karşıya getireceğini ifade etti. Yokuş, açıklamasında şu ifadeleri kullandı.

“BİR ZAMANLAR SOĞANCILAR HEDEFTİ ŞİMDİ MARKETLER” 

Erdoğan, bu kez de Marketleri tehdit etti. Fahiş fiyatla mal sattıklarını söyleyerek. Enflasyon onların yüzünden düşmüyormuş. Bir zamanlar soğancı esnafıydı’ hedef alınan, şimdi marketler. Yarın kim olacağı ise belli değil. Ülkemizi yönetmekten aciz olanlar, yıllardır bunu hep yapıyor.”

“HALKA MARKETLERİ ŞİKAYET EDEN BİR CUMHURBAŞKANI”

Yarın Marketlere Alışverişe giden vatandaşlarımızın bir kısmı satıcılarla tartışacaklardır. Fahiş fiyatla mal sattıklarını söyleyeceklerdir. Nedeni, Tayyip Bey dediği için… Her Esnaf nasibini alacaktır. Halka marketleri şikayet eden bir Cumhurbaşkanı olduğu sürece bunlar yaşanacaktır.”
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.