5 Yıllık Hastalığımdan Onun Sayesinde Kurtuldum – Dünyaca Ünlü Azerbaycanlı Nörolog Jale Garayeva Kimdir?

5 Yıllık Hastalığımdan Onun Sayesinde Kurtuldum – Dünyaca Ünlü Azerbaycanlı Nörolog Jale Garayeva Kimdir?
Türk hastalarına da sağlık hizmeti veren 14 yıldır Azerbaycan'da çalışan doktor, nörolog Jale Garayeva sadece yerel hastaları değil yabancı vatandaşları da tedavi ediyor.
 
Bakü'de okuyan bir Türk vatandaşı olan Samet Yozbatıran da onun sayesinde sağlığına kavuşanlardan biri. Hasta nörolog Jale Garayeva’ya başvurarak, migren ve keskin baş ağrısından şikâyet ettiğini ve onun tedavisi ile kurutulduğunu belirtti:  “Uzun süredir şiddetli baş ağrısı ve migren yaşıyorum. Bakü'de okuduğum ve sınavlarım olduğu için Türkiye'ye gitmemi beklemek zorundaydım. Ama keskin ağrılarım yüzünden Bakü’de iyi bir doktor aradım. Jale Garayeva ile ilgili bilgi topladım. Sosyal medya hesabını incelediğimde bütün hastaların ondan memnun olduğunu gördüm. Her kes teşekkür ederek kendilerini iyileştirdiğini söylüyorlardı. Bütün bunların sonucunda Azerbaycan’da insanların en çok güvendiği doktor nörolog Jale Garayeva’yı buldum. 5 aylık tedavi sonucunda Migren ve baş ağrılarıma veda ettiğimi söyleyebilirim”.
 
Azerbaycan'ın en güçlü nörologlarından biri olan Dr. Jale Garayeva Ankara Gazi Hastanesi Nöroloji Ana bilim dalında uzun süreli rotasyonlar yapmış.
 
Dünyanın önde gelen bilimsel dergilerindeki tıbbi makaleler yazan J. Garayeva, Azerbaycan’ı Türkiye ve diğer Avrupa ülkelerindeki nörolojik seminer ve sempozyumlarda temsil etti. Sonuçlar dünyaca ünlü nörologlar tarafından büyük ilgi gördü ve defalarca çeşitli diplomalarla ödüllendirildi.
 
Günümüzde toplumdaki en rahatsız edici sinir, nevroz ve depresyonun yanı sıra çeşitli nedenlerden kaynaklanan epilepsi, enürezis, baş ağrısı, uyku ve hafıza bozuklukları, omurga problemleri, sinir ve kas problemleri gibi psikolojik bozuklukları Avrupa protokollerine uygun tedavi ediyor.
 
İletişim telefonu: (+994 50) 363-10-02
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.