Kyani

Kyani
Her geçen gün televizyonlarda ve gazetelerde çıkan farklı haberler ile birlikte Kyani ürünleri veya sistemi nedeniyle mağduriyet yaşadığını belirten kişiler görülebilir. Ancak esaslı bir araştırma gerçekleştirildiğinde, bu tür mağduriyet yaşayan kişilerin aslında direkt olarak firma ile çalışmadıklarını ve alışveriş yapmadıklarını görebilirsiniz.

Türkiye'de yasal temsilcilikleri bulunan Kyani firması, ürün satış işlemleri ve müşteri ilişkileri işlemlerini bu kanallar üzerinde gerçekleştirmektedir. Bu kanallar dışında herhangi bir noktadan veya yetkisi bulunmayan kişiler üzerinden işlem gerçekleştirildiğinde, mağduriyet yaşanması mümkün olabilir. Bu nedenle mutlak şekilde firmanın yasal temsilcilikleri ve Türkiye büroları ile iletişime geçerek bu durumları bildirebilir, ürünler, alışveriş iş ortaklığı veya prosedürler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu tür durumların yaşanmış olmasından dolayı daha önce Kyani ürünlerini kullanmamış olan kişiler de endişe içerisine girerek, bu mağduriyetlerin gerçek olup olmadığını sorgulamaktadır. Ancak direkt bu şekilde firma ile iletişime geçildiğinde veya Türkiye temsilcilikleri ile iletişim kurulduğunda, bu durumların gerçeği yansıtmadığını görebilirsiniz.

Firma direkt olarak nitelikli bir müşteri iletişimi ve karşılıklı güven ilişkisi sayesinde hizmet vermeye çok yüksek Özen göstermektedir. Bu nedenle mağduriyet durumlarının yaşanması ve müşterilerin sıkıntılar ile karşılaşması gibi risk durumlarına karşı şeffaf bir politika düzenlenmiştir. Bu politika sayesinde hem ürünlerde hem alışveriş noktasında ödeme, fiyat, iade ve şikayet gibi konularda sorunların ortadan kaldırılması için hızlı çalışmalar sergilenmektedir.

Kyani Ürün Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sahte işletmeciler veya firma ile ilişkisi olmadan ürün satışı gibi hizmetler vermeye çalışan asılsız satış temsilcileri Kyani gibi nitelikli bir marka üzerinden mağduriyet yaşamanıza neden olabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaştığınızda, mutlak bir şekilde yanlış işlemleri ve yetkisiz satıcıları firmaya bildirmeniz gerekecektir. Firma bu tür durumlar ile hızlı bir şekilde ilgilenerek, gereken tüm resmi işlemleri başlatır ve yaşadığınız mağduriyetin giderilmesi için de size gereken desteği sağlar. Bu sayede sonraki süreçte istediğiniz ürünleri firma üzerinden direkt bir şekilde satın alabilir ve iç rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Herhangi bir noktada öneri, yorum veya şikayet gibi bilgilendirmeleri de direkt bir şekilde firma üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.