Mono Sağlık'ta Estetik ve Plastik Cerrahi

Mono Sağlık'ta Estetik ve Plastik Cerrahi
Mono Sağlık; Çocuk sağlığı ve hastalıkları, Kadın hastalıklar ve doğum, Beslenme ve diyetetik, Estetik, dermatoloji, Plastik cerrahi ve Obezite cerrahisi konularında profesyonel bir hizmet vermektedir. Başarılı ve deneyimli uzman doktorları ile ilk görüşmede, ameliyatsız yüz germe, örümce ağı ve Fransız askısı tedavi sürecinde ve tedaviden sonra danışanları ile iletişim halinde olan bir merkezdir.
 
Cerrahi olsun ameliyatsız olsun estetik konusunda son derece doğru gözlemler yapıp, çözüm odaklı hizmet sunmaktadırlar. Uygulamalar sonrasında sosyal hayatı en hızlı şekilde katılım sağlamak için uygun adımlar takip edilmektedir.
 
Ameliyatsız Yüz Germe
 
Yüz germe operasyonunun cerrahi işlemlerle daha istendik olacağı düşünülse de, başarılı bir sağlık merkezi olan Manosaglik.com, ameliyatsız yüz germe işlemlerinde oldukça başarılıdır. Ameliyatsız yüz germe işlemiyle, hiç bir cerrahi işleme gerek kalmadan yüzü istenen gerginliğe ulaştırmak mümkünüdür.
 
Zaman içerisinde hem çevresel hem de genetik faktörlerden dolayı deri nemini kaybeder ve yer çekimine karşı koyamaz. Sağlık merkezinde görev yapan deneyimli doktor ve estetisyenler ile bu sorun ameliyatsız bir şekilde düzeltilebiliyor. Burada ki çalışanlar insan anatomisini çok iyi bilen ve buna uygun kararlar alan başarılı uzmanlardır.
 
Monosaglik.com ameliyatsız yüz germe işlemlerine Somon DNA, Mezolift ve PRP Hyaluronik Asit Aşı kullanmaktadır. En etkili ameliyatsız yüz yerme yöntemleri ile % 100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadırlar.
 
Örümcek Ağı Estetiği
 
Yüzde zaman içerisinde artan ya da derinleşen çizgiler, yaşın da ilerlemesiyle kendini daha da belli etmektedir. örümcek ağı estetik uygulaması yine ameliyatsız yapılan yüz germe işlemidir. Sağlık merkezinde yapılan örümcek ağı işlemi ile temel prensip, cilt altındaki kollojen yapıyı arttırmaktır. Deneyimli uzmanları sayesinde sorunlu bölgeyi tespit edip polidiaksanon iplerini ince uçlu iğnelerle uygulamaktadırlar. Böylece cildin gerginleşmesi de sağlanmış oluyor.
 
Fransız Askısı
 
Yaşlanmaya bağlı olarak sarkan yanak, gıdı gibi yüz kısımlarını kontrollü bir şekilde gerdirmeyi sağlayan ameliyatsız bir uygulamadır. Fransa’da üretilmekte olan Fransız askısı orijinal ipler kullanılmaktadır. Dışı silikon, içi polyester olan bu malzemeleri doğru bir şeklide uygulayan merkez, yaşlanmayı da geciktirmektedir. Son dönemde oldukça popüler olan fransız askısı estetiğinde merdiven altı uygulamalardan kaçınmak isteyenlere profesyonel bir hizmet vermektedirler.
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.