Sağlıklı Bebeğe Yatırım

Sağlıklı Bebeğe Yatırım
Bu deneyim şüphesiz ki her kadın tarafından istenir fakat bu istekle beraber birde dualar yer alır. Elbette ki her hanımın hayali sağlıklı bir bebek dünyaya getirebilmektir. Sağlıklı bir hamilelik sonrasında sağlıklı bir bebek her hanımın duası ve hayalidir. Bunu hedefleyen anne adayları öncelikle hamilelik devreye girmeden hamilelik sürecinin sağlıklı olması için önce kendi bedenine yatırım yapacak ki sonrasında sağlıklı bir bebek dünyaya gelsin. Bu yatırım hamilelikten yaklaşık 4 ay önce yapılmalıdır. Örneğin anne adayının her şeyden önce bir hekime gidip kontrol altına girmesi şarttır. Anne adayları için hem hamile giyim konusunda hem de diğer hususlarda bilgiler aktaracağız.
 
Aylar öncesinde başlaması gerecek bu maratonda kazanan siz olmak istiyorsanız öncelikle bedeninizde olması gereken folik asit düzeyine dikkat etmelisiniz. Sonrasında bol sıvı ve vitamin takviyesi yapmalısınız. Hamilelik haberini aldığınızda ise yine doğru beslenmenize hekim kontrolünde devam etmeniz gerekiyor ki sağlıklı bir bebek dünyaya gelebilsin. Bilinçli bir anne adayı demek, sağlıklı bir bebek demektir. Sizlere hamileliğiniz boyunca yanlış giyim seçeneklerinden ve hamile giyimde ne tür kıyafetler tercih edilmelidir hususunda yardımcı olacak paylaşımlarda bulunalım. Öncelikle şunu söylemekte yarar görüyoruz. Siz anne adayları fiziksel ve ruhen ne kadar rahatsanız bebeğinizde o kadar huzurlu ve rahattır.

Hamile giyim konusunda sizlere yanlış olanlar ile başlayalım. Öncelikle hamileliğinizin ilk üç ayı geçtikten sonra kesinlikle dar kıyafetlerden uzak durmanız hem sizin hem de karnınızda gelişmekte olan bebeğinizin yararına bir davranış şekli olacaktır. İç çamaşırlarınızda dâhil bütün kıyafetleriniz bol olmalıdır. Kimyasal diye adlandırılan boyalı ürünlerle hazırlanmış kıyafetlerden olabildiğince uzak durmalısınız. Hamilelik süresince siz anne adaylarına birebir destek verecek e gebe hamileliğiniz boyunca bolca kıyafet seçeneği sunarak sizlere doğru kıyafetin nasıl olması gerektiği hususunda hem görsel hem de anlatım olarak birçok fikir sunuyor. Sağlıklı ve mutlu bir anne bedeni yine sağlıklı bir bebek misafir demektir. Gebe annelerin tek alış veriş adresi e gebeye buyurun. 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.