Cumhur İttifakı mitingine katılanlara benzin fişi!

Cumhur İttifakı mitingine katılanlara benzin fişi!

Cumhur İttifakı seçimi kazanabilmek için her yolu deniyor. Daha önce devlet hastanesi açılışını mitinge dönüştüren, öğrencileri boş kalan mitinge zorla götüren ve okullarda seçim propagandası yapan, milletin kafasına çay atan, öğrencilere mitinge gelmeleri halinde derslerden geçeceklerini söyleyerek para teklif eden AKP yeni bir skandala daha imza attı.

BENZİN, PEŞ PEŞE GELEN ZAMLARDAN SONRA DAHA KIYMETLİ 

Yeniçağ'dan Fatma Gül'ün haberine göre; Cumhur İttifakı’nın bazı mitinglerine katılanlara ücretsiz akaryakıt fişi dağıtıldı.

Kayseri’nin Tomarza ilçesinde AKP İlçe Başkanlığı tarafından Cumhur İttifakı’nın mitingine katılacak olan bazı kişilere 30 lira değerinde akaryakıt fişi dağıtıldığı ifade edildi. 

27 Mart Çarşamba günü düzenlenen mitinge AKP Milletvekilleri Taner Yıldız, İsmail Emrah Karayel, MHP Milletvekilleri Baki Ersoy ve İsmail Özdemir ile Yaşar Karayel, Tomarza Belediye Başkan Adayı Davut Şahin, AKP ve MHP'nin yöneticileri katılmıştı.

Akaryakıt fişlerinde kaç adet ve kimler tarafından dağıtıldığı hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.