Beşiktaş'ta aday sayısı 4'e yükseldi

Beşiktaş'ta aday sayısı 4'e yükseldi
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın seçim kararı almasının ardından Serdal Adalı, Beşiktaş başkanlığına aday oldu. Adalı, gerekli olan imzaları dün Divan Kuruluna verdi.
Serdal Adalı'dan ilk açıklama: “Önümüzdeki seçim için aday olacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. İnşallah Beşiktaş için hayırlı bir seçim olur. Zor bir dönemden geçiyoruz. Camiamızın bu dönemde birlik ve berbaerliğe ihtiyacı olduğu kadar hiçbir şeye ihtiyacı yok” şeklinde oldu.

Beşiktaş Kongre üyeleri tarafından aday olması için yeterli imzayı toplayan Hürser Tekinoktay da başkanlığa adaylığını divan kuruluna bildirdi. Hürser Tekinoktay'ın başvurusunu gerçekleştiren avukatı açıklamada bulundu “Başkan adayımız Hürser Tekinoktay'ın adaylığı tüm Beşiktaş camiasına hayırlı olsun. Beşiktaş camiası bu zor günlerden kurtulmayı bilecektir. Beşiktaş içinden çok yürekli başkanlar çıkarmıştır. Kim başkan olursa olsun Beşiktaş'ı bu sorunlu zamanlarından çıkarmayı bilecektir. İnşallah Beşiktaş'ı özlenen güzel günlerine kavuşturacak bir başkan ve yönetime kavuşuruz diye umuyorum.”

Beşiktaş'ta Adalı ve Tekinoktay'ın ardından üçüncü aday da Ahmet Nur Çebi oldu.  Ahmet Nur Çebi divan Kurulu başkanlığına gelerek listesini sundu. Çebi, “Olağanüstü bir genel kurul kararı alındı. Kısa bir zaman içerisinde hazırlanmaya gayret ettik. Arkadaşlarımla birlikte çalışmalarımızı tamamladık ve başvurumuzu yaptık. Camiamız için, Türk sporu için hayırlı olsun. Epey adaylı bir seçim olacak gibi duruyor. Adayların birbiriyle ilgili nezaketini korumalarını rica ediyorum. Bütün adaylara başarılar diliyorum. Beşiktaş'ın zor günlerinde aday olarak ortaya çıkan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.

Ve İsmail Ünal da listesini Divan Kurulu'na teslim etti. Böylece resmen ve 4. aday oldu.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.