Dr. Özden Taşğın: “Lütfen Çocuklarınızı Getirin”

Dr. Özden Taşğın: “Lütfen Çocuklarınızı Getirin”

 

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanlığının Türkiye Badminton şampiyonası 14 – 17 Temmuz tarihleri arasında Nevşehir Avanos’ta düzenlenecek.

Turnuvaya engel kategorileri farklı yüz sporcunun üzerinde katılımı beklenmekte.

Nevşehir/ Avanos’ta düzenlenecek şampiyonanın engelli aile ve engellilere ve tüm halkımıza farklı bakış açısı kazandıracağı, bunun için tüm halkımız davetli.

Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Badminton branşı Teknik Kurul Üyesi Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, yapmış olduğu açıklamada, turnuvanın Nevşehir’de yapılmasının öneminin engelli kardeşlerimizin şampiyonayı takip etmeleri ile anlaşılacağını belirtti. Taşğın, “bundan dolayı tüm Nevşehir’in bir engelli kardeşimizi bu şampiyonaya getirmesi, izlemesi bu şehirde değişimin başlangıcı olacaktır” dedi. Taşğın, “Şampiyonanın burada yapılması hususunda desteklerini esirgemeyen Bedensel Engelliler Spor Federasyon Başkanı Arif Ümit Uztürk, As Başkanı Abdulkadir Gözegir beyefedilere, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Ünlüer ve ekibine, bunlar bizim çocuklarımız diyerek büyük bir özveride bulunan Avrasya Otel ekibine canı gönülden teşekkür ederim” dedi.

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.