Fenerbahçe teknik direktör boşluğu için aday Abdullah Avcı

Fenerbahçe teknik direktör boşluğu için aday Abdullah Avcı
Ülkenin en önemli koltuklarından biri olan Fenerbahçe teknik direktörlük koltuğu için birçok kişinin ismi geçiyor. Son olarak kulislerde konuşulmaya başlanan ve taraftarı oldukça heyecanlandıran isimlerden biride Abdullah Avcı oldu. Son yıllarda Başakşehir ile oldukça önemli işlere imza atması ile tüm dikkatleri üzerine toplamış durumda. Buradan gelecek olan bir teklife sıcak bakacağı ise gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Avcı – Emre Belözoğlu ikilisi gündemde

Fenerbahçe takımından ayrılışı oldukça olaylı ve uzun bir süre gündemden düşmeyen Emre’nin takıma teknik heyet bünyesinde içinde gelebileceği güçlü iddialardan biri olarak gündeme taşındı. Özellikle de Medipol Başakşehir takımı içinde Abdullah Avcı ile yakalamış oldukları uyumun önemine vurgu yapılıyor. Bu iki ismin takımın başında çok iyi işler çıkartabileceği tahmin ediliyor. Hem eski oyuncu ile gönül bağları yeniden kurularak, taraftar heyecanlandırılacak hem de başarılı bir teknik direktör takıma kazandırılmış olacak. Son derece iyi ve önemli bir plan olarak karşımıza çıkıyor. Futbol severlerin merakla beklediği bilgilerin tümü için Süperbetin en iyi adres oluyor. Her şey için sizlerde hemen şimdi bu adreste yerinizi alabilirsiniz. Büyük ayrıcalıklara sahip olacaksınız.

Kulisleri hareketlendiren iddia

Oldukça önemli bir iki ismin camia ile anılması bile taraftarların heyecanlanması için yeterli oldu. Yaşanan son gelişmelerde taraftarın Ersun Yanal ismi üzerinde ciddi baskı yapması, ancak bu iki isimle beraber önemli başarıların gelmesi için yeterli olabilir. Takıma kazandırılmaları halinde oldukça önemli bir iş yapılmış olunacak. Gelecek için daha iddialı bir takımın kurulması da mümkün hale gelmiş olacak.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.