Karius Takımdan Ayrılıyor Mu?

Karius Takımdan Ayrılıyor Mu?
Sezon başında Beşiktaş takımına büyük umutlar ile katılan, bazı maçlarda varlığı ile çok özel bir oyuncu olan bazı maçlarda ise form düşüklüğü yaşayan oyuncu eleştiriliyor. Sık sık eleştirilere maruz kalması onu açıklama yapmaya itmiş durumda. Ayrıca yapılan eleştirilerin takımdan gönderemeye kadar gittiğinden söz edilebilir. Oyuncu ise "Ayrılacağım konuşuluyor. Ben 2 yıl buradayım. Hiçbir yere gitmiyorum. Beşiktaş’ta olmaktan dolayı çok mutluyum. Buraya başarılı olmak için geldim" açıklamalarında bulunu.

Şenol Güneş’te Aynı Konuya Değindi

Oyuncusunun performansından ve varlığından memnun olan deneyimli teknik adamda açıklamalarda bulundu. Maç yayınları aracılığı ile karşılaşmaları takip eden futbol severlerde oyuncunun performansı hakkında yorumlar yapabilir. Deneyimli teknik adam,  “Ben de kaleciydim. Bu tarz haberler zaman zaman çıkabilir. Sen kulak asma. Senin ne kadar kaliteli bir kaleci olduğunu ben biliyorum. İşine odaklan” açıklamalarında bulundu. Buda oyuncusuna verilen bir güven olarak da söz edilebilir. Yapılan açıklamaların ardından taraftarlarda gerekli bilgilenmeyi almış oldu. Yapılan çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, yeni maç için hazırlık sürüyor.

Menajer Oyuncu İçin Ne Dedi?

Üst üste yapılan açıklamalara bir yenisi de oyuncunun menajeri tarafından eklendi. Böylelikle taraflardan konuşmayan kimse kalmadı. "Bu tamamen saçmalık! Böyle haberler nereden çıkıyor anlam veremiyorum. Bu iddia kesinlikle doğru değil. Karius 2 yıllığına Beşiktaş’ta ve kulübün onu göndermeye niyeti yok. Karius, Beşiktaş’ın 1 numarası ve her maç iyi performans sergiliyor" açıklamaları geldi. Tüm taraftarların ortak fikirde olması da oyuncunun hayranları için sevindiren bir gelişme oldu. Sizlerde gelecek maçlar performansını yakından takip edebilirsiniz.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.