Kısa Sürede 72 Bin İmza Toplandı

Kısa Sürede 72 Bin İmza Toplandı
Yeni hocanın kim olacağı konusunda büyük merak sürüyor. Yönetimin yapmış olduğu çalışmaların ardından karar merakla bekleniyor. Ancak taraftarın en büyük aruzu ise Ersun Yanal. Hatta hoca için imza bile toplanmış durumda. Fenerbahçe takımının başındayken açık bir üstünlükle takımı şampiyon yapmayı başarmıştı. Şimdi ise yeniden başarılı günlere geri dönülmek isteniyor. Yapılan imza çalışmasının yönetime gönderilen önemli bir mesaj olduğunu söyleyebiliriz. Nasıl bir sonuç çıkacağı veya çıkıp, çıkmayacağı merak ediliyor.

Taraftalar Tek Ses Olmuş Durumda

Takımı daha başarılı bir hale getirecek ve daha deneyimli olduğu düşünülen hoca için yönetim üzerinde ciddi bir baskı olduğunu söyleyebiliriz. Ali Koç açık dille düşünmediklerini söylemesine rağmen taraftarın beklentisi sürmeye devam ediyor. Bu sürecin nasıl yönetileceği konusunda çeşitli sorularda mevcut. Hangi ismin saha kenarında takımın başına geçeceği ise yakın zamanda belli olacak. Yerli veya yabancı bir ismin takımın başına gelmesi bekleniyor. Ne olarak isim ise henüz belirsizliğini koruyor. Bu mücadeleleri sizlerde kaçırmak istemeyeceksiniz. http://canli.macburada.tv ile her şey yanınızda olacak. Beklentilerinizi karşılamanın da ötesine geçecek olan olanakları değerlendirmeye başlamak için geç kalmamalısınız.

Yeni Bir Süreç Başlamak Üzere

Fenerbahçe takımında coşkulu bir çalışma aralıksız bir şekilde sürmeye devam ediyor. Yaşanan çekişmeli anları naklen bir şekilde takip etmeye başlamak için hazır olun. Beğeninizi kazanacak olan anları naklen seyredebilirsiniz. Beinsports izle kalitesi sizi bekliyor. Yeni hocanın takım üzerine olan etkisi ve performansını iyi bir şekilde takip etmiş olacaksınız. Sizleri bekleyen fırsatları kaçırmamalısınız. Bu heyecana en yakından ortak olabilirsiniz.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.