Koç: Şampiyonluk sözü vermedik

Koç: Şampiyonluk sözü vermedik
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ersun Yanal için düzenlenen imza töreninde “5 yıl şampiyon olamadık, şampiyonluk sözü vermedik. Tabi bunu da tahmin etmedik, değişimin zaman alacağını biliyorduk” dedi. 

Fenerbahçe Kulübü yeni teknik direktör Ersun Yanal ile Ülker Stadı’nda imza töreni düzenledi… Başkan Ali Koç basın toplantısında “5 yıl şampiyon olamadık, şampiyonluk sözü vermedik. Tabi bunu da tahmin etmedik, değişimin zaman alacağını biliyorduk. Bu kadar, acılı, sancılı olacağını düşünmedik. Taraftarımız takdiri hak ediyor, ümidi kaybetmiyor. Tribünler dolu, teşekkür ederim”

"Mahçup ve üzgünüz ancak hayat devam ediyor bu durumdan çıkacağımızı söyleyebilirim. Hava yağmurlu, görüş mesafesi kısa ama yarın güneş açacak. Ersun hocamızla birlikte güneş açacak. Dünyanın sonu değil, bu durumdan hep birlikte çıkacağız. Fenerbahçe şu an dışarıdaki hava gibi, yağmur, ıslak zemin var, görüş mesafesi sınırlı. Güneş açması için Ersun Yanal hocamız burada” dedi.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.