Mili Takım İki Kere Kazandı

Mili Takım İki Kere Kazandı
Milli takımımız Euro 2020 kupası için direk katılım hakkını kazanarak tüm Türkiye’yi belki de özlenilen ve belli bir neslin bu sevinci hiç bilmediği duyguları bize yeniden yaşatmış bulunuyor.

Usta teknik direktör Şenol Güneş’in takımın başına gelmesi ile birlikte çok önemli bir sıçrama elde eden milli takımımız a milli takım haberleri içerisinde birkaç gündür oldukça yerini alan bir diğer kazanımı da sağlamış bulunmaktadır.

Takımın erkenden 2020 Avrupa kupasını oynamaya hak kazanması ile birlikte birçok genç yıldızın son Andora maçında ilk 11 de yerini alması ile birlikte milli takım kupaya katılmanın yanı sıra genç oyuncuları da gelecek vaat edecek şekilde kazanmayı bilmiş bulunmaktadır.

Uzun bir zamandır ülkemizde yeni kaliteli futbolcu yetişmediğini dile getiren birçok yorumcu ve futbol severler bunun ülkemiz için en az 2020 Avrupa kupasına katılmak gibi önemli bir durum olduğunu belirtmektedirler.
 
Beşiktaş’tan Müthiş Hamle

Sezona son derece kötü bir giriş yapan Beşiktaş ile ilgili maç sonucu haberlerinin yanı sıra transfer haberlerinin bulunduğu spor haber içerikleri daha fazla dikkat çekmeye başlamış bulunmaktadır.
Kulübünde bu şekilde bir eğiliminin bulunması ile birlikte transfer haberlerini merak içerisinde beklemekte olan kulüp taraftarlarına bir müjdeli haber gelmek üzere.

Beşiktaş 2. Yarıda kötü gidişe bir dur demek maksadıyla Benfica takımından Gedson Fernandes transferini nerede isi bitirmek üzere.

Benfica takımı içerisinde birçok başarıya imza atmış kaliteli orta saha oyuncusunu bizzat Abdullah Avcı’nın istediği bilinmekte.

Usta teknik adamın kendi araştırmaları sonucunda yapmış olduğu transferlerin başarı oranının son derece yüksek olduğu düşünüldüğünde bu transferin takım için faydalı olacağına kesin gözü ile bakılıyor.

Takımın uzun süreden beri orta sahasında ciddi eksikler olduğu bilinmekte.

Bu sebeple takımım yöneticileri ve teknik heyetin yapmış olduğu toplantı neticesinde son derece başarılı bir orta saha oyuncusunun alınmasına karar verilmiş ve bu noktada Abdullah Avcı tek yetkili olarak belirlenmesi kararı alınmış.

Bu doğrultuda Benfica orta saha oyuncunun transferine onay veren usta teknik adamın isteğinin gerçekleşmesini taraftar da 4 gözle beklemektedir.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.